Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér? Pár hete elkezdtem...

Aranyér? Pár hete elkezdtem futni és diétázni. Szinte minden nap futok és szinte minden alkalommal úgy érzem, mintha wc-re kell mennem?

Figyelt kérdés

Két gyermekem van, első szülés után jött ki az aranyerem. Több évig minden nap kijött nagy wc-zéskor, aztán egész rendbe jött, de jött a 2. terhesség és akkor már a terhesség alatt kijött, de sokkal job volt a helyzet, mint első terhesség után. Akkor mindig vérzett. Most nem mindig jön ki, de elég gyors vissza is húzódik. Van még szerintem 10kg feleslegem, BMI szerint inkább 13-15 körül, de akkor már szerintem gebe lennék.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy helyesen gondolom e, hogy a megeroltető futás miatt jön ki? Ha kicsit hajtom magma, még jobban érzem, hogy fáj, mint akinek már rettentően kell. Aztán néha tudok is egy kicsit, de borzasztó az érzés.

Próbáltam már ezeket a gyakorlatokat, de nem igazán segítettek. Van vmi segéd eszköz, amivel lehet erősíteni, amive eredményesebben lehet erősíteni? Tudtok valamit ajánlani?


2018. jún. 25. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már kint van, a mozgás ráerősít. Mivel régóta fennáll ez a probléma, keress fel egy proktológust.
2018. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!