Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha Escapelle után...

Normális ha Escapelle után késik a menstruációm? Meddig oké ez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,van akinek több hónap mire beáll utána a ciklusa
2018. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutáni?

Ha igen az egy hatalmas hormonbomba, teljesen felborítja a ciklust. Valakinek ilyenkor hónapokig meg sem jön.

2018. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és akkor mégis miből tudhatom, hogy meg fog jönni? :(
2018. jún. 27. 10:24
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Majd rájössz ha megjött.
2018. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Különben ezen előtte kellett volna gondolkodnod, vagy inkább azon hogy előzd meg ezt a helyzetet.
2018. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem tehetünk arról a párommal, hogy lecsúszott az óvszer szerintem... mindent úgy csináltunk, ahogy egyébként.

tudom, megérdemlem. de már több mint 2 hete tiszta ideg vagyok..

2018. jún. 27. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg nagyon is tehettek róla. Valószínűleg azért csúszott le mert nem volt jó a mérete és ezt nyílván tudtátok, észre vettétet amikor felhúzta. És ha tudjátok hogy nem jó akkor nyílván többször ellenőrzitek közben hogy rajta van-e még.

Nálunk is volt ilyen hogy nem volt jó mi mindig ellenőriztük ill. visszahúzta ha kezdett lecsúszni, semmi baj nem volt belőle.

2018. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hagyjátok már.

Védekeztek, de baj lett. Észrevették, és léptek az ügyben, hogy ne menjen abortuszra. Mégis, miért kell beszólni nekik? Nem azt kérdezte, hogy mennyi lesz a kaparás.

Kérdező: Igen, ez egy hormonbomba, teljesen osszezavarja a ciklust, egyénfüggö kinek mennyire. Be fog állni ismét normálisan, de az több hónap is lehet.

2018. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem én sem, miért kell ítélkezni egyből. Igen is, megtörténnek a véletlen balesetek. Nálam is fordult már elő..... Igaz, nem rinyáltam és ide írogattam, hanem egyből doki... Nekem se lett semmi gondom belőle, és következő hónapra megjött +- nap csúszással. Ennyi. Biztos, hogy neked sem lett semmi bajod. De azért majd írd meg kérlek, hátha sokan tanulnak belőle! :-) Üdv. 33/L
2019. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!