Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soha nem görcsöltem, de...

Soha nem görcsöltem, de tegnap annyira, hogy elájultam a fájdalomtól. Miért?

Figyelt kérdés

26 vagyok, 12 éves koromtól menstruálok.

Egy-két kivételt leszámítva soha nem görcsöltem és a ciklusom is rendszeres.

Tegnap viszont az 1. napján a vérzésemnek olyan őrült fájdalmaim voltak, hogy hányingerem lett, wcre kellett mennem, elájultam, fél órán át csöpögött rólam a víz, zúgott a fülem..és amikor kimentem lezuhanyozni, akkor ismét rámtört a görcs annyira, hogy (bocsánat a kifejezésért) még be is kakiltam. (Csak annyit éreztem, hogy nyomnom kell, hátha segít, de nem lett jobb, fél óráig vergődtem a zuhanytálcában összegörnyedve). Utána lefeküdtem aludni és jobban lettem.

Azóta semmi bajom, minden visszaállt a normális kerékvágásba. Miért történhetett ez?

Annyit hozzátennék, hogy pajzsmirigy beteg vagyok (fél éve tünetmentes), van PCOS-em (19 éves korom óta) és nagyon gyanakszom a hisztaminra is, jövő héten megyek majd vérvételre.

Nőgyógyászhoz évente járok szűrésre, hamarosan esedékes lesz az idei..olvastam, hogy esetleg méhen kívüli terhességtől is lehet ez, bár védekezünk (plusz szerintem akkor nem lettem volna jobban utána). Mindenesetre vettem egy tesztet, reggel megcsinálom.

Szerintetek miért történt ez?



2018. jún. 27. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Most kettős fronthatás van. Én mindent erre fogok...
2018. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Ez durva. A napokban velem is UGYANEZ történt. Pcos-em nekem is van.

Én is gyanakodtam méhenkívülire,de csináltak vérvételt is.

2018. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy egyedül ezzel. Nekem is tegnap jött meg, nem szokott durva fájásom lenni, viszont én is rosszul voltam. Hasmenés, erős görcs. Lefeküdtem aludni, és arra ébredtem, hogy iszonyúan fáj. Mára elmúlt szerencsére. Lehetséges, hogy tényleg front miatt.😐
2018. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint megmaradunk, ez a lényeg :)

2018. jún. 27. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!