Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérzek újra, mikor 6...

Mitől vérzek újra, mikor 6 napja múlt el a menstruációm?

Figyelt kérdés
19.-én múlt el a menstruációm de hétfő este elkezdtem barnázni, vérezgetni és azóta sem múlt el. Van párkapcsolatom, lehet hogy a szex miatt kezdtem el vérezni újra? Mondjuk sosem szokott nálam ilyen lenni hogy egy hét után újra megjön. Volt már régen olyan, hogy nem múlt el, de arra írtak fel fogamzásgátlót. Sajnos trombózist, embóliát kaptam 4 hónapjára szóval most már életem végéig vérhigítót kell szednem. Voltam már felfázva párszor de az urologián azt mondták nem iszok elég folyadékot és attól van. Nemrég P3 lett a citológiám mert gombát, baktériumokat találtak, de arra kaptam kúpot meg a párom is gyógyszert. Júliusban kellene újra visszamennem orvoshoz, de most nem tudom meddig várjak.
2018. jún. 27. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el most! Ez nem játék! Főleg a te esetedben,akinek sajnos már ennyi baja volt!
2018. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fáj a hüvelyed? És a közösülés fájt? Mert akkor hüvelygyulladásod is lehet. Mindenképp menj el dokihoz!
2018. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel vérhígítót szedsz, egy közösülés közben szerzett kisebb sérülés is okozhat vérezgetést, de pl. megtermékenyüléskor a beágyazódás is járhat vérzéssel. Mivel közeledik a hétvége, tanácsos lenne előtte felkeresni a nőgyógyászt, hogy ne parázd végig a hétvégét.
2018. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!