Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparás után sem...

Egészségügyi kaparás után sem javult a helyzet?

Figyelt kérdés
Erős vérzés és görcsök miatt 3 napja eü kaparást csináltam. A helyzetem egy fokkal jobb talán de a vérzés még mindig erős és görcsöl is a hasam, derekam. Van egy ökölnyi nagyságú miómám is, lehet hogy az okozta? Vagy nem végezték el a műtétet rendesen? Ilyen esetben hívható a kórház telefonon vagy személyesen menjek vissza?
2018. jún. 28. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
3 napja kapartak meg jóhogy vérzel még és görcsölsz. 7-10 napig még tisztulhatsz. A vér menyniségének majd csökkennie kell ha nem akkor a mióma az oka de én azt kivetetném.
2018. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, és menj vissza.Ha sokáig vérzel, gondot okozhat. A mióma okozhat erős vérzést, csak azt nem értem, miért kaparást csináltak, miért nem vették ki a miómát?
2018. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez volt a harmadik kaparásom, eddig nem volt semmi panaszom másnapra, ezért vagyok most megijedve. A miómát csak a méhemmel együtt tudják kivenni mert férfi ököl nagyságú.
2018. jún. 28. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

És az nem opció?


Tekintve, hogy a teherbeesés így is kizárt, ekkora miómával nem vállalhatsz gyereket.

2018. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pécs, Miskolc, Pest. Mióma embolizáció. Marad a méh és nem nőgyógyászat, hanem radiológiai.
2018. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a myoma okozza a vérzészavarod, azon meg a kapargatás nem segít, csak időlegesen.

A végleges megoldás a myoma kezelése lenne (mérettől, elhelyezkedéstől stb-től függően).

2018. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!