Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nem akar megjönni?

Mitől nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
Kb. 10 napja késik a menstruációm. Terhes nem lehetek mert az előző hónapban viszont napra pontosan megjött a menzeszem és olyan volt amilyen szokott lenni. Azóta meg nem éltem szexuális életet. Szerintem a stressztől lehet mert sokat idegeskedek és szorongok a munkahelyem miatt meg azon hogy lehet h váltani kellene. Egyszer már régebben volt hasonló eset. 25/l

2018. júl. 1. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szerintem a stressztől lehet mert sokat idegeskedek és szorongok a munkahelyem miatt meg azon hogy lehet h váltani kellene. "

Szóval igazából mi a kérdés? :D Simán kimaradhat 1 vérzés, nem vagyunk gépek. Egyszeri alkalommal nem gond.

2018. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni, és kezelni az idegeidet. Több minden gyógynövényt, vitamint bevethetsz annak érdekében, hogy ne legyél stresszes. Ha úgy gondolod, vegyél egy tesztet, és utána legalább megnyugszol.
2018. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!