Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfazas, veres vizelet....

Felfazas, veres vizelet. Haziorvos, vagy rogton nogyogyasz?

Figyelt kérdés
Delutan nagyon elkezdett csipni, ha pisilek. Voltam mar felfazva, de sosem volt meg veres a vizeletem. Haziorvoshoz forduljak, vagy rogton a nogyogyaszhoz kerjek idopontot?

2018. júl. 3. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás egy húgyúti fertőzés. Semmi köze a nőgyógyászati panaszokhoz. Háziorvoshoz menj. Szex utáni pisislessel kiküszöbölhető a dolog.
2018. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Háziorvos vagy urológus

Meg egy bioszkönyv vagy google, mert húgyutaknak nincs köze a nemi szerveidhez ;)

2018. júl. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En sem nodokihoz akartam indulni, csak az egyik baratnom ajanlotta, hogy inkabb oda menjek,ezert kerdeztem inkabb meg, mielott idopontot kerek barhova is. Koszonom a valaszokat! :)
2018. júl. 3. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos. És innentől kezdve tényleg mindig pisilj szex után.
2018. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos. Egy cystitist minden háziorvosnak tudnia kell kezelni, ezzel felesleges szakrendelést terhelni.

De ha már mindenképp szakellátásban gondolkodunk, akkor se nőgyógyász, mivel -bár amúgy ő is tudja kezelni, tekintettel arra, hogy általános orvosi kompetencia-, alapvetően nem rá tartozik. Ugyanis a "felfázás" gyakorlatilag húgyúti fertőzés, a húgyutakkal pedig (NŐK ESETÉN IS) az UROLÓGUS foglalkozik.

2018. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!