Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradó menstruáció, terhes...

Kimaradó menstruáció, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Utoljára május 10-én volt meg, május 26-án a barátommal voltam, védekeztünk. Június 5-én kellett volna megjönnie, ez azonban kimaradt. Másfél hét után csináltam 2 tesztet, mindkettő negatív lett. Átlagosan a ciklusaim 31 naposak. Most 28.napja késik, 3nap múlva kell megjönnie. Nőgyógyásznál voltam, megvizsgált de semmi egyebet nem mondott amitől megnyugodhattam volna. Ha most sem fog megjönni vissza kell mennem kontrollra. Kicsit kemény a hasam és olyan mintha nőtt volna, de nem kizárt hogy csak bemesélem maganak a félelem miatt. Semmi előjele annak hogy meg fog jönni, csak a pattanások, de a melleim nem feszülnek, nem vagyok ingerlékeny csak fáradékony. Szerintetek csináljak még egy tesztet vagy várjam meg hogy megjön e és utána, vagy egyáltalán ne is aggódjak mert nem lehetek terhes!? 😕


17/l



2018. júl. 3. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Csinálj még egy tesztet saját magad megnyugtatására,de szerintem nem vagy terhes,a teszt kimutatta volna plusz a doki is látta volna már szerintem. Ha megint nem jön meg menj vissza a dokihoz,lehet hormonprobléma amit rendbe tudnak hozni. Nyugi,bárkivel előfordulhat hogy kimarad egy.
2018. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség, ne aggódj. Ha 3 hónap késés után se jön meg, menj vissza a dokihoz.
2018. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!