Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a vizelet tenyésztésben a...

Ha a vizelet tenyésztésben a bakteriumok száma 100ezer alatt van és tünetmentes vagyok azt csak folyadékkal kell kezelni?

Figyelt kérdés
A dokim múltkor azt mondta 100ezer alatt általában nem írnak fel antibiotikumot csak ha vannak tünetek.Nekem akkor még voltak igy kaptam rá orvosságot.Most nincsenek tüneteim várom az újabb eredményeket,gondolom most jobb lesz.Ha lesz benne mégis valamennyi baktérium olyan esetben ha nem ir fel orvosságot és gyógyteázok kell- e újabb vizelet tenyésztésre menni ameddig a minta steril nem lesz vagy nem szükséges?

2018. júl. 5. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egészséges leszel, akkor már nem kell menni...
2018. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom.Csak nem tudom ha pl.20.000 baktériumot tálalnak és nincsenek tüneteim azt kell- e ellenőriztetni ha mar 100ezer alatt nem irnak fel orvosságot, orvosilag nézve nrm tudom ez betegségnek számít-e.
2018. júl. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!