Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsre milyen...

Menstruációs görcsre milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Apranax, Cataflam vízben oldódó.
2018. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Flector és meleg borogatás a hasra.
2018. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a Flector rapid vált be a legjobban erős menstruációs fájdalomra. Granulátum, így vízben el lehet keverni, nem kell lenyelni, mint egy tablettát, csak meginni. Hátránya, hogy fel kell írtni receptre.
2018. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Voltaren Dolo. De mint bármely fájdalomcsillapítónál, már a görcs kezdetekor kell bevenni, nem szabad megvárni az erős fájdalmakat!
2018. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Én már évek óta algo flex M-et szoktam ilyenkor bevenni. Emellett pihi, kamillatea.
2018. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Cataflam, Flector, de ezekkel vigyazz, mert vényköteles, erős gyógyszerek! Nem a recepttel lesz a gond, hanem ha sokat szeded. Nekem anno borzasztóan fájt a hasam menzeszkor, csak úgy kapkodtam a cataflamot, mire elmentem orvoshoz és kiderült az endo. Ha nagyon erősen fáj akkor menj el inkább nőgyógyászhoz is. Amúgy a NoSpa, Algoflex-M, Algoflex Rapid, Cataflam DOLO, Nurofen 400mg tökéletesen megfelel, én korábban azt szedtem.
2018. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nospa Nurofen Dopalgin
2018. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!