Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ujjazás után ég, mi a baj?

Ujjazás után ég, mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég kezdtem el ujjazni magam, ma volt elsőre hogy rendesen csináltam magamnak. Volt mikor finoman de volt mikor kicsit bedurvultamxd Mikor kivettem az ujjam (egy ujjal csináltam) utána is még negyed órával égető érzés volt a hüvelyemnél:S

Lehet azért mert első alkalommal csináltam, vagy mert kicsit erősebben?

Nemrég voltam nőgyógyásznál azzal problémával hogy a folyásom kellemetlen szagú és sok. . Kenőcsöt kaptam rá, és elmúlt. Csak azért írtam hogy hátha valami köze lenne hozzá, bár nem hiszem.

Válaszokat köszönöm:)



2018. júl. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl szárazon csináltad, és kidörzsölted.
2018. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kellemetlen szagú volt a folyásod és most is ég még, lehet, hogy nem múlt el a fertőzésed. De az is lehet, hogy csak kidörzsölted.
2018. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg remélhetőleg tiszta kézzel nyúltál magadhoz.😄
2018. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig tiszta kézzel nyúlok oda.
2018. júl. 7. 11:33
 5/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm de még várok válaszokat:S
2018. júl. 7. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem voltál kellőképpen felizgulva amikor elkezdted. Túl durva voltál, túl gyorsan használtál több ujjat. Ha fertőzésed volt az is lehetséges, hogy nem regenerálódott még a hüvelyflórád.


Máskor óvatosabban, ne siesd el a dolgokat.


Esetleg vehetsz hüvelyflóra visszaállító készítményt is, ezt alapból tanácsolni szokták fertőzésre kapott kezelés után, mert az arra adott szerek nem csak a problémát okozó kórokozókat ölik ki.

2018. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mint leírtam egy ujjat használtam...

De köszönöm a választ

2018. júl. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!