Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Van esetleg...

Miért van ez? Van esetleg sorstársam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a helyzet, hogy 75B-s melleim vannak és csúnyán lógnak:( Pedig sportolok, lovagolok, biciklizek, edzek egyszóval sportos vagyok, azt mondják jó alakom van, viszont engem rettentően zavarnak a melleim. Eleve nem nagyok és így még csúnyább, hogy lógnak. Egyébként fiatal vagyok (tizenéves) ezért is zavar ennyire. Fürdőruhában kifejezetten kényelmetlenül érzem magamat. Kb.2 éve fogytam úgy 10 kilót, de fél év alatt szóval semmiképp sem gyorsan, közben mozogtam, de már előtte is ilyenek voltak a melleim. Szerintetek miért van ez? Lehet ezen segíteni? A jövőben semmiképpen sem akarok kés alá feküdni. Van esélye arra, hogy még változnak?

Képet nem küldök.



2018. júl. 7. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Választ nem adok.
2018. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez genetikai, sok mindent nem lehet vele kezdeni.
2018. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha felszoptatsz 1-2 gyereket, az lesz a legkisebb problémád, hogy lógósak cickóid, mert ott lesz, hogy jaj, lázas a gyerek, orvoshoz kell vinni, de munkába is el kell jutni, a férjed úton, neked ott a háztartás, és időd sem lesz ezzel foglalkozni. Szerintem ne foglalkozz ezzel! Dolgoztam plasztikai sebészeten, rengeteg cicit műtöttünk, és hidd el, ha lóg is, legalább természetes. A férjem szerint (és úgy gondolom a legtöbb férfi szerint) a természetes melltől szebb nincs. Még most is ezt mondja, hogy szoptatok és lógósabbak jóval, mint lány koromban. Szal, no para, play the life!
2018. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy van. Nem is kevés. Nekem 80C a méretem, nem vagyok kövér, de a melleim szintén nagyok és lógnak. Nyilván sokkal jobb lenne, ha feszesek lennének meg kicsik, kényelmesebb is lenne melltartó nélkül, viszont hidd el, nem számít. Úgy értem, ha fürdőruhában vagy és idegenek foglalkoznak vele, kit érdekel? Ők idegenek, azok is maradnak. De nem hiszem, hogy mindenki a te melledet fogja nézni. A szerelmed meg szintén szeretni fogja, mert rajtad van. Nagyon elcsépelt duma, tudom, de higgy nekem. Voltam már olyan fiúval is, aki nagyon szerelmes volt belém, de olyannal is, akivel csak szexelni jártunk össze. Egyiket sem zavarta. :)
2018. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 75/B-s a cickom es sajnos log :( a kesobbiekben megszeretnem majd muteni, de van sima mellfelvarras is, hogy ne logjon, de szilikon nelkul :) sajnos tenyleg genetika... melltartokkal egesz jo tartast tudok nekik adni, de anelkul nem tul feszesek :/
2018. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a lógós (?) melled a legnagyobb problémád, hanem a torz önképed.
2018. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szilikont bele!
2018. aug. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Genetikád ilyen szerintem. Ezen nem tudsz változtatni.
2018. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!