Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esetleg valakinek valami...

Dóri84 kérdése:

Van esetleg valakinek valami tuti tippje rövid ideig tartó de erős mensi görcs ellen, vagy akár megelőzésére?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam, mindent rendben talált. Kb másfél , 2 éve időnként, nem minden hónapban, de kb 3 havonta előfordul egy olyan, hogy mikor múlik el 3.-4. nap körül fél napig tiszta a betét, aztán jön egy 10 perces óriási görcs és jön még egy adag. Ez a görcs olyan, hogy le kell feküdjek, míg tart. Orvos azt mondta, több folyadékot igyak, többet mozogjak. Ennyi, de valami praktika esetleg jól jönne ezen felül, mert múlt hónapban is begörcsöltem és a napokban fog megjönni,amitől előre félek. Amúgy teljesen pontos, nincs sok, nem darabos, semmi egyéb panasz. 33 éves kétgyermekes anyuka vagyok egyébként! Köszi előre is a tippeket!
2018. febr. 19. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Forró fürdő forró tea meleg vízesés palack

Fogamzásgátló

2018. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*meleg vízes palack
2018. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót ajánlott a dokim is. Kb fél évig szedtem, jó is volt, csak attol meg kb mindennap fájt a fejem. Azalia volt a neve.
2018. febr. 19. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérjél másik fogamzásgátlót
2018. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 2 éve altforalle-t használok meg vagyok elégedve nagyon

Elmúlt a hányinger a görcs a niagara ömlő vérzés

Csak jót tett

2018. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyszeres tampon /betét elhagyása. Helyette intimkehely /moshatóbetet. Nekem ez segített!
2018. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Intimkehely nem hagyja elakadni?
2018. febr. 19. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit??
2018. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vérzést. Úgy értem, hogy hallottam, hogy míg betétnél el- el akadhat, addig kehelynél folyamatosan ürül és ezáltal rövidebb is a menzesz. Ezt csak úgy hallottam.
2018. febr. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!