Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzás gátló mellett barna...

Fogamzás gátló mellett barna folyás 1,5 év után, volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedem a Lyindinette nevű fogamzásgátlót, eddig semmi baj nem volt vele, nagyon jól bevált, de most a levél felénél elkezdett barna folyásom lenni és már egy hete tart a dolog, nem igazán akar elmúlni. Lehet hogy gyengült a hatása a tabinak már ennyi idő alatt is? Valakivel volt már ilyen? Tabletta váltás lett a vége? Dokihoz sajnos csak szeptemberben tudok menni legkorábban, de akkor mindenképp.

2018. júl. 9. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt. 3,5 év gyógyszerszedés során 2x 1 napig volt köztes vérzésem. A doki azt mondta, néha előfordulhat, hiszen hormonokat szedek. Nem váltottam gyógyszert. A hatása nem gyengül. Ha a megvonásos vérzés után sem múlik el, akkor érdemes dokihoz menni.
2018. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. A probléma az, hogy ez nem csak egy egy nap, hanem már több mint egy hete tart. Remelem a megvonásos vérzes után elmúlik.

De a hatása így sem csökken hogy ilyen hosszú ideje tart már?

2018. júl. 15. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!