Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebből menstruáció lesz?

Ebből menstruáció lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves lány vagyok.

Nagyon aggódtam a menstruációm miatt, mert egy hónap kimaradt (május) utána megjött júniusban.

Ráparáztam arra hogy mi van ha csak úgy mint múlt évben, nyaralás alatt jön meg.

Ma amikor hazaértem, láttam hogy barnás/pirosas pöttyök és foltok vannak a bugyimon (kb 1 órája). Azóta érzem hogy kicsit (tényleg kicsit) görcsölök és a hasam is megy. Viszont mikor most elmentem a wc-re a betétemen csak egy kis nagyon halvány barna színű maszatolás volt.

Ugye be fog indulni a vérzésem?

Ne haragudjatok ha hülyeséget kérdeztem, a válaszokat előre is köszi.:)



2018. júl. 10. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ez nem normális hogy igy kimaradozik,menyj dokihoz
2018. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 16. Nyugodtan kimaradozhat! Majd be fog állni.
2018. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kimaradozik hanem egyszer maradt ki! Van különbség..

a kérdésemre akartam választ kapni.

2018. júl. 10. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:

A #2 nem rosszindulatból írta,amit írt.

Több mint valószínű,hogy be fog indulni,de azzal azért te is tisztában vagy,hogy egyikünk sem fogja tudni neked megmondani biztosra.Sajnos,mi sem vagyunk jósok.

2018. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nem rosszból írta, de ha felteszek egy kérdést, akkor arra szeretnék választ kapni.
2018. júl. 10. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, kezdődik a menstruáció.
2018. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg normálisan, csak halvány foltokban. Régebben még nem volt ilyen. Valami tipp ami beindítja? Esetleg olvastam olyat hogy ez lehet ovuláció is. Lehetséges hogy ez az? De utoljára jún.4-én jött meg.
2018. júl. 10. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez menstruáció lesz. Nyugi.
2018. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valóban megjött.:)
2018. júl. 10. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!