Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az első menstruációm nem...

Ha az első menstruációm nem fáj, akkor a többi sem fog? Vagy ez még változik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változhat még. Valakinek sose volt kellemetlen valakinek első pillanattól kezdve fájt a hasa valakinek meg változó. Ha akarsz írj és beszélünk a menstruációról, ha valamit nem tudsz.
2018. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Nekem az első öt egyáltalán nem fájt. Nemrég pedig endometriózissal diagnosztizáltak, majd bele pusztulok a fájdalomba.

De reméljük, hogy neked nem így lesz.:)

2018. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most van az első, és csak az első nap görcsölt, de csak kicsit. Így remélem, nem fog válzozni.
2018. júl. 9. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte minden alakalommal változó. Volt, hogy meg se éreztem, valamikor meg fel se bírtam kelni.. :'D
2018. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne reménykedj ebben, hogy nem fog változni, de persze házha :) Ez folyton változik. Nekem sem fájt az elején, aztán fokozatosan egyre inkább fájt, voltak elég kemény éveim, most utóbbi időkbe megint alig érzem. Szóval erre sajnos nem lehet alapozni.
2018. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem fog.


Míg szűz voltam, tök kibírható volt, nulla görccsel, aztán azóta meg tudok veszni, úgy fáj sokszor :(

2018. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont fordítva, mint a 6-osnak. :D Nekem addig fájt rettenetesen amíg szűz voltam és azóta, főleg ha rendszeresebben élek nemi életet, akkor meg sokkal kevésbé fáj. Nyilván a hormonok is befolyásolják a dolgot.
2018. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GreenDay Fangirl válasza:
Nekem az első 2 egyáltalán nem fájt. A 3.-tól kezdődtek a bajok. Mostmár megérzem 😕
2018. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!