Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 evesen terhes?

16 evesen terhes?

Figyelt kérdés
Nem az amire gondoltok, csak nagyon paranoid vagyok. Szombat este voltam egy buliban es ittam, eleg reszeg voltam de azert emlekszem sok mindenre. Viszont par dolog kiesett, pl. hogy lefurodtem, es atoltoztem. Aztan felkeltem es nem aggodtam de megis, mivan ha valaki megeroszakolt mikozben ki voltam dolve? Es kiesett teljesen? Masnap nem fajt, nem ereztem semmit de ez az egyik legnagyobb felelmem. Plusz aznap (vasarnap reggel) meg meg is jott szoval valaki tudna valaszolni?

2018. júl. 11. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, éreznéd. Ezt most megúsztad, de máskor vigyázz magadra.
2018. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Rendben vigyazok sot inkabb nem is iszok :(
2018. júl. 11. 17:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nem azt mondom hogy mindenkinek be kell egyszer rúgnia, és feltétlenül 16 évesen, de elég sokakkal megesik...Kedves kérdező! Ne hallgass azokra akik osztanak, én is 16 évesen rúgtam be először, de nagyon, és bennem is megfordultak hasonló kérdések, illetve nem is bennem, hanem az orvosokban, miután vittek alkoholmérgezéssel a sürgősségire gyomormosásra, infuzíóra. Szóval átérzem, mert nekem akkoriban volt barátom, és a fogamzásgátló akkor még nem védett, és emlékeztem rá, hogy történtek “dolgok” este, csak nem, hogy mi...Őszintén szégyelltem magam, de nagy volt a para, mi van, ha terhes vagyok. Próbáld meg nem túlaggódni, ha Te mindenre emlékszel akkor valószínüleg nincs baj. Valahonnan amúgy jó ha aggódsz, mert van benned felelősség érzet és bűntudat. Tudom hogy most le leszek pontozva, mert nem kelt túl nagy szimpátiát az emberekben a történetem, de egyébként akkor ittam utoljára 2 pohárnál több alkoholt. Egyébként ha megjött akkor nem is aggódnék:)
2018. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2018. júl. 11. 20:39
 15/17 anonim válasza:

A mentruáció előtti napon, nagyon parányi az esély, hogy teherbe esel, még akkor is, ha éppen teleélvezett valaki és fél órát fejjel lefele lógsz is. A mentruáció előtti napon már minden készen áll, hogy kiürüljön, aminek ki kell. A terhességtől ne félj, nincs rá nálad semmi lehetőség.


A másik dolog pedig: ha a párommal úgy szeretkezünk, hogy csak picit vagyok nedves, másnapra nagyon tud fájni a méhem és a hüvelyem is. És én nedves voltam.

Ha semmi nedvesség nincs, és valaki szárazon szexel (tehát erőszak) másnapra minimum szemmel látható sérülések lennének, például kívül bőrpír, belül pedig horzsolásik. Arról ne is beszéljünk, hogy mennyire fájna.

Nincs semmi bajod, de máskor ne igyál ennyit!

2018. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szepen koszonom. Csak nagyon paraztam, tudtam hogy a legminimalisabb esely van ra de megis benne volt a fejemben :/ Koszi a valaszokat, maskor nem iszok :)
2018. júl. 11. 23:21
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát, ha ilyen hülye vagy... komolyan, hogy lehet úgy bebxni, hogy azt sem tudod, mit csinálnak veled?!


Alapból undorító, de ez még szégyenteljes is.


Vszeg nem vagy terhes, de vegyél tesztet 2-3 hét múlva.

2018. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!