Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor ön viszgálatot végezek...

Amikor ön viszgálatot végezek hogy lehet megkülönböztetni a csomókat a mirigyektől?

Figyelt kérdés
Tudom lehet ,hogy buta kérdés de amikor vizsgálom a melleimet akkor volt már hogy azt hittem hogy csomót találtam de nem igazán nőt meg semmi és a másik mellemen is van megegyező oldalon szóval akkor az valószínűleg mirigy. Remélem ilyen nem lesz de mégis akkor hogy lehet megkülönböztetni a csomót a mirigytől?

2018. júl. 12. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés, mert kb. ugyanígy vagyok vele, mint te. Sokszor érzékeny, voltam is vele orvosnál, de azt mondta, hogy az mirigyállomány. Ha baj van, akkor tényleg, honnan a fenéből lehet megállapítani? Hol itt nagyobb, hol ott, ciklustól is függ. Ja, csak amikor baj van, akkor is azt gondolja az ember, hogy azért érzékeny, mert épp középidőben vagy. Nekem totál változó helyeken vannak. Mármint úgy értem, hogy néha az egyik duzzadtabb, néha a másik.

Bocs, hogy nem tudok értelmes választ adni, csak azért írtam, hogy én pont ugyanígy vagyok vele.

2018. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetbe vagyok. Azt találtam ki, hogy legközelebb mikor megyek rákszűrésre, megkérdem az orvost, hogy nézze meg ezt is. És ha ő azt mondja, hogy jó, akkor onnantól kezdve ezt figyelem, és ha ettől nagyon eltérőt tapasztalok akkor irány az orvos.
2018. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 13. 00:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincs mit tenni jobb ha orvos is megnézi minthogy tébyleg baj legyen. Csak vicces hogy mondják hogy mennyire fontos az önellenőrzés de hát mit érink vele ha nem érezzük a különbséget ?:D
2018. júl. 13. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!