Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hogyan mondta el a szüleine...

Ki hogyan mondta el a szüleinek h megjött a menstruációja?

Figyelt kérdés
Nekem 14 évesen jött meg és sokáig nem állt be rendesen, volt hogy 1 hónapban 2x-er is meg jött. Viszont én azóta se mondtam el anyukámnak hogy mióta menstruálok. Kérdezgeti, célozgat rá de én továbbra se tudom elmondani neki. Ti hogyan közöltétek velük?
2018. júl. 12. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sajnos nagyon fiatal voltam még, elkezdtem sírni, anya berohant a fürdőbe, ott álltam a véres bugyimmal és azt hittem meg fogok halni :D
2018. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

...és a mai napig sírni tudnék minden hónapban :D

(Első voltam)

2018. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen nagy szám elmondani? (nem rosszindulat, csak ezt sosem értettem) Nekem mikor megjött (12 éves voltam azt hiszem) , örültem, mert már vártam. Anya nem volt otthon, felhívtam, és örömmel elújságoltam neki, hogy már nő vagyok :D
2018. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Úgy tudta meg, hogy a mamámnál aludtam és véres lett a lepedő, ő mondta el neki. 10 éves voltam.
2018. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Amikor nekem először jött meg pont takarítottunk, és a tesóm és az anyukám csinálták egyedül, mert én sírtam, hogy mennyire fáj a hasam. Egyből mondták, hogy takarítás miatt, mert lesöpörtem a lépcsőt és már nem bírom. xd Aztán anyukám észrevette a szennyesben a véres cuccaimat és egyből leesett neki.
2018. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ország másik felében voltam rokonoknál. 1 hetet táboroztunk, majd 1 hetet náluk voltam, majd még 1 hetet táboroztunk. Nos, az 1. tábor után jött meg. Unokatesóm előtt nem tudtam titkolni. Nagyon közeli volt a kapcsolatunk, mindent megosztottunk egymással. Anyát felhívtam, és annyit mondtam, megjött. Szerencsére lecsengett a vérzés, mire a 2. tábor kezdődött. Nem tudom, miért olyan nehéz elmondani, hogy x ideje menstruálsz. Ez a természetes. Ha már anyukád ennyire kérdezi, illő lenne válaszolni neki.
2018. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Észrevette a vért, nem kellett elmondani, szegény, nagyon kiakadt, én pedig csak néztem, hogy ez az élet rendje :D Ez nem fordítva lenne logikusabb? :D


Ha kérdezi, mondd h de, már van, mi ebben a nehéz? A saját édesanyád, ő is nő, ez természetes biológiai folyamat meg minden...

Én amúgyse tudtam volna titkolni, láthatta, hogy vettem tampont (majd biztos eldugdosom, amikor ez normális dolog), néha reggel bugyit mosok meg ilyenek.

2018. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
elso 1-2 alkalomnal titkoltam, meg dugdostam a betet, hogy ne vegye eszre mert mikyen ciki ez mar, aztan akkor tudta meg mikor elajultam es omlott belolem a ver egy heten keresztul olyan szinten hogy felnott pelenkat kellett hordanom XD
2018. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Apa, nagylány lettem.


Ennyi. 14 voltam akkor.

2018. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 voltam, aznap pont felvilágosító óra volt a suliban. Abszolút nem éreztem semmit, hazamentem, elmentem pisilni, és akkor láttam, hogy véres a bugyim. Rögtön kiszaladtam a 18 éves nővéremhez, hogy "asszem, izé, menstruálok szerintem". Ő adott tisztasági betétet. Mikor anyukám hazaért a munkából, a tesóm mondta el neki, hogy "a húgom vérzik". :D
2018. júl. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!