Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vaginális ultrahang milyen?

Vaginális ultrahang milyen?

Figyelt kérdés
Milyen érzés, meddig tart? Fájdalmas? Hogy készüljek rá? Lesz mellette vizsgálat is? Ha igen, az előtte vagy utána szokott történni? Kismedencei fájdalmaim vannak, ezért megyek. Lehet, hogy ezek a fájdalmak miatt jobban fog fájni, mint egyébként?
2018. júl. 13. 19:14
 1/8 anonim válasza:
54%
Szia én is túl estem ezen persze nem voltam terhes csak csalt a teszt nekem nem fájt egyátalán megsem éreztem:) anyukám is volt ő 3 honapos volt akkor megsem éreztem de ojan jól lehetett látni mindenét gyönyörű volt nem fájdalmas ne izgulj meg sem érzed :)
2018. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem tart sokáig mint egy sima ultrahang :)
2018. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fajdalmas egyaltalan. 2-3 perc az egesz procedura max. Attol fog jobban fajni, ha elore bebeszeled magadnak, nem a kismedencei fajdalom miatt.
2018. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem fájdalmas,mert sikosítót használnak, maximum akkor fáj ha egy durva orvost fogsz ki és tövig nyomja.
2018. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg vékony is a készülék szóval ne parázz. Nem fájdalmas!
2018. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de nem vészes.
2018. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van vizsgálat előtte kitapogat hátha van ciszta vagy valami amit érezhet is. Utána rakja be az ultrahangot síkosítva tehát nem fáj, meg vékony. Nem tolja be nagyon, nekem legalábbis. Nem is fáj, meg se érzed kb, csak néha amikor forgatja. (Amúgy egy pénisz vastagabb mint ez a cucc szóval nyugi, semmi para)
2018. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Hétfőn megyek, addig megpróbálok megnyugodni, mert az is a baj, hogy minden vizsgálat előtt görcsben vagyok, így nekem a sima nőgyógyászati vizsgálat is szokott fájdalmakkal járni. A kacsa szétnyitása mindig is fájt, olyan érzés, mintha szétrepesztenének odalent. Remélem ez a műszer könnyebben felcsúszik.
2018. júl. 14. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!