Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy a mellbimbóm...

Mitől lehet hogy a mellbimbómon olyan kis hólyagszerű valamik vannak és fehéres?

Figyelt kérdés

nemrég nuvaringet használtam,és nem bírtam ezért kiszedtem 1hét után...nem jött meg utána,és másfél hetete késett,ezért elmentem nőgyógyászhoz,és elküldött terhességi tesztre,ami negatív lett.ezért ez kizárva!

de mióta szedem a Norcolut-ot azt hiszem azóta ennyire érzékenyek és fájnak,és ma vettem észre hogy fehéres és hólyaszerűnek tűnök valamik vannak rajta.lehet hogy kidörzsölte vmi,vagy mitől lehet?


2008. nov. 1. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A bimbóudvarban begyűlő szerves zsírcsomó..a mell is tul képpen szövetcsopotok és zsír..ez sokszor így jelentkezik..természetes dolog és nem a gyógyszerek okozzák..ilyen és kész ..kinyomhatod, de attól begyulladhat .
2008. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!