Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy 2hónapja...

Mitől lehet, hogy 2hónapja csak pecsételő vérzésem van?

Figyelt kérdés
3 éve lehettett hogy elősször megjött (tehát fiatal vagyok). Áprilisban kimaradt (ha úgy vesszük csúszott) és május 4. Jött meg utoljára úgy "normálisan" és kb 3-4napig tartott. Azóta viszont június elején és végén is 1-másfél hétig, barnás nyálka, volt amikor pirosasabb és általában reggel jött, pár pötty napközben és most július elején is ugyan ez van. Aggódom nagyon, mi baj lehet?

2018. júl. 15. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhesség

Hirmonprobléma

Gyulladás



Menj orvoshoz!

2018. júl. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennék orvoshoz csak hát magánorvosom van/lesz (az anyukám nőgyógyásza is ő ezért nekem is ő lesz) és mivel nyár van, hiába kérek időpontot 3-4hónap mire kapok.:/ Egyébként terhesség nem valószínű mert szűz vagyok.:)
2018. júl. 15. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a hormonjaiddal van valami

Ha 3 hónap kell egy időponthoz én inkább keresnék másik dokit... én is magánba járok, de ha holnap (hétfőn) telefonálnék időpontért, legkésőbb jövő hét kedden mehetnék. Hogy zajlott így édesanyád terhessége, hogy ilyen elfoglalt az orvos? Nem lehetett könnyű neki.

2018. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyáron általaban szabadságon van, gerinc problémám van és ott is az orvos ugyan ez. Február-március környékén kértünk időpontot (igaz nem sürgős mert csak a szokásos kontrollra megyek) de ott is csak szeptemberre kaptunk időpontot
2018. júl. 15. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!