Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés utalhat...

Pecsételő vérzés utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy sok ilyen kérdés van már, de nagyon megijedtem! 2,5 fél éve szedek fogamzásgátló tablettát (velgyn), és mindig betartottam az utasítást. Nem szedtem hatását csökkentő egyéb gyógyszert, hányás-hasmenésem sem volt, pontosan szedem. Pont egy hete voltam együtt a barátommal utoljára, még 9 napom van a megvonàsos vérzésig, viszont most a 19. szemnél nagyon gyenge barnás folyásom volt. És hát eléggé megijedtem hogy mi lehet ez? Tesztet veszek majd, ha aktuális lesz, de még nem mutatna semmit. A tablettán kívül mással nem védekeztünk, tehát belém élvezett. Idáig sosem lettem terhes, de lehet okom félni? Köszönöm a válaszokat, nagyon meg vagyok ijedve :(
2018. jún. 8. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Nagy ritkán teljesen normális a köztes vérzés fogamzásgátló szedése során. Egyszeri alkalommal nem kell vele foglalkozni. Nincs okod félni, hiszen írtad, hogy rendesen szedted, és nem csökkentette semmi a hatását.
2018. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor nem stresszelem magam. :) ment a zöld kéz
2018. jún. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!