Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól lehet valami komolyabb...

Umbrellajoe kérdése:

Attól lehet valami komolyabb baja a páromnak hogy ha szexuális együttlét közben nagyon fáj neki szinte szenved mindenfajta segéd krémek segítségével semm lesz jobb?

Figyelt kérdés
ő nagyon kicsi oda lent én meg lehet kicsit nagy! Az alkohóllal szoktuk kicsit elviselhetőbbé tenni neki a fájdalmát! Ha este eggyütt vagyunk másnapra nagyon rosz neki alig tud lábra álni és a hasa is nagyon fáj! Nagyon szeretem úgy érzem ő is tanácstalan vagyok. Vicces mókusok kíméljenek
2018. júl. 16. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy baj. Már alapból az is, hogy ő így nem élvezi az együttléteket, hanem gyakorlatilag csak miattad viseli el, merthogy szenved közben. Nem tudom, mióta gyötri így magát, de ha nem kerestek fel orvost, akkor ez a kapcsolat nem lesz tartós, egy életen át nem lehet gyötrődni. Igen, lehet baja is. akár hüvelyrepedés, vagy valami belső sérülés.
2018. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Forduljatok orvoshoz.
2018. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van előjáték? Használtok síkosítót?
2018. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Sok sok előjáték és síkosító. Ha így sem, irány a doki. Ha fáj neki, valószínűleg dörzsölöd a hüvelyét, ami hosszútávon minden csak nem egészséges. Amúgy ez már mellékes, de te hogy tudod élvezni miközben ő szenved?
2018. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké renben értem!

azt nem írtam hogy nem elégűl ki és azt sem hogy engem ez boldoggá tesz hogy ő szenved!

csak análisan szokott el élvezni.

de úgy szinte mindég és úgy nem is fáj neki ha kellően bemelegítem

2018. júl. 16. 13:00
 6/7 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt
2018. júl. 16. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha a hasa faj,akkor lehet,hogy holygagyulladasa van vagy esetleg petefeszek cystaja,de mas is lehet.Hogy testi baja lehet-e azt nem tudom nyilvan egy gyulladasnal nem segit,ha meg te is meggyotrod,de azt tapasztalatbol tudom,hogy lelkileg nagyon megtudjak visleni az embert az ilyen fajdalmas egyuttletek.
2018. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!