Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek erre valami ötlete?

Van valakinek erre valami ötlete?

Figyelt kérdés
Tobb mint valoszinu panikrohamom es szorongasom van.Kimondott ezzel foglalkozo orvosnal meg nem voltam.De sajat magamon tapasztalom a tuneteit melegsegerzet gyorsabb szivdobogas olyalor mellkasi fajdalom halalfelelem szedules stb.Voltam mar tobbszor ekgn majusban kardiologian.Minden negativ volt.En megis nagyon felek hogy a szivemmel van baj ra tesz meg hogy ket gyermekemmel vagyok itthon es rettegek milenne veluk ha velem tortenne valami.Akinek esetleg ehhez hasonlo problemaja van mi az amit ugy gondol hogy rajta segitett kerem irja le a tapasztalatait koszonom
2018. júl. 17. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem olyan betegség, amit te magad megtudsz oldani. A gyerekeid érdekében mindenképp menj el egy pszichológushoz! :/
2018. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is szoktam hasonlót tapasztalni, de nem ennyire durva mértékben. Az én tüneteim is hasonlóak, a testemen végig fut egy hőhullám és elkezd verni nagyon a szívem, sokszor el is vörösödök. Általában olyankor következik ez be, ha valamit elcseszek, ami miatt beégetem magam a többi ember előtt. Nálam ez gyerekkori trauma miatt lehet, apám nagyon sokszor ordibált velem bizonyos dolgok miatt és akkor ugyan ez volt a reakcióm. Nekem is talán pszichológus lenne a megoldás.
2018. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!