Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után másnak is rossz...

Szex után másnak is rossz illatú a hüvelyváladéka?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy ha a párom elmegy bennem, kb. 3 napig erősebb szaga van a váladékomnak. Nem fáj, nem viszket, 2 hete voltam nőgyógyásznál, ő is mondta, hogy egészséges a hüvelyem, negatív a tenyésztés is. Másnál is van ilyen?
2018. júl. 18. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy hátrahajló méhem van, így az ondó jobban "meg tud ülni" a méhnyakamnál. Csak zavar a szag, meg párom sem akar ebben a 3 napban orálisan kényeztetni, mert érzi magát ott lent. :D
2018. júl. 18. 12:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor nem is a hüvelyváladékot érzed, hanem az ondót a hüvelyedben. Teljesen normális, ez van.
2018. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magának az ondónak nincs ilyen erős szaga, csak inkább minimális illata van. Irrigálás vajon segíthet?
2018. júl. 18. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzem, pedig rögtön letusolok utána. Persze hüvely öblítést sosem végzek, mert nem tartom természetesnek, de amennyire tudom, kimosom sima vízzel, de még is érzem másnap is.
2018. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne irrigáld, tilos!
2018. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!