Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt fàjhat a...

Menstruáció előtt fàjhat a mellem oldalt?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt tudom normális a mell fájdalom. De akkor is ha oldalt faj inkább egy pontban és meg sincs duzzadva a mell

2018. júl. 20. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, nalam is jellemzo, epp most is faj.:) elmulik, miutan megjon, ne aggodj, teljesen normalis. Hormonok okozzak.
2018. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor is ha nincs is megduzzadva?:(
2018. júl. 21. 00:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, minden honap mas, nyugi:) elso voltam.
2018. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :( remelem tényleg csak ezért ... nagyon felek az ilyen mellbefegségektől...

amúgy a menszeszem késik 3 hete de viszont nálam úgymond normális mert pcos vagyok és most kezelem tehát az nem zavar de akkor szerinted azért faj mert megkell jojjon. Ma egesznap fajt a hasamalja s néha morgott is vagy nem tudom hogy írjam :)) viszont a mellem már egy ideje faj főleg mikor hirtelen mozdulok... talán a melltartom is hibas nem valami tartós és kényelmes

2018. júl. 21. 00:26
 5/10 anonim válasza:
Nekem volt már hogy az ovulaciomtól kezdve érzékeny volt és fájt aztán megjött és elmúlt tehát teljesen normális neked is
2018. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ijedtségemben már kezdtem tapogatni is a mellem hogy érzek-e valamit de csak rosszabb lett mert teljesen megijedtem hiszen nem is tudom pontosa mit kene érezzek ha baj van ....
2018. júl. 21. 00:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2018. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18
2018. júl. 21. 00:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolut megnyugodhatsz, nehany nap mulva megjon a mensid es teljesen elmulik a mellfajdalom, de sajnos ezzel szamolni kell tovabbra is. Furak a hormonok, minden honapban mas tuneteket produkalnak, de egeszen biztosan nincs semmi baj :)
2018. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2018. júl. 21. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!