Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék wellnessezni,...

Kavics1 kérdése:

Hogyan tudnék wellnessezni, ha megjött? Csak tamponnal?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen,de cseréld oránként,mert nagy a fertözés veszély.
2018. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért mi volt az elképzelés, betéttel mész be a medencébe?

Az első meg hülyeséget ír, azután kell csak cserélni, ha kijöttél a vízből, most ha csak fekszel a napon meg ilyenek, nem kell óránként szaladgálni vele plusz meg sem telik...

2018. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
70%

Szia!


Én a tölcsért javaslom (organicup és társai). Nézz utána a neten. Három hónapja használom,először kicsit nehéz feltenni, de ha belejössz, már nem gond. Mindenkinek ajánlgatom, megkönnyíti az életet.

2018. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit akarsz csinálni. A legtöbb dolgot, tényleg csak tamponnal lehet pl jacuzzi, szauna, medence stb... Mondjuk egy masszázst éppen betéttel is lehet. Vagy ha pl csak azért mész, h pihenj, és alig jössz ki a szobából, akkor is lehet betét. Nekem egyszer volt ilyen, h csak kajázni mentem ki a szobából, amúgy egész hétvégén csak aludtam, olvastam, filmeztem. Teljesen feltöltődtem, igaz, ehhez nem feltétlen kellett vna wellnes, elég lett vna egy sima szálló is, de mivel a cégem által ott volt kedvezményes, így oda mentem. Nyilván, ha nem mensizek, kipróbáltam volna sok mindent. Azóta már többször is voltam, és pótoltam az elmaradásokat... :)
2018. júl. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!