Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ott kaphatok el...

Szerintetek ott kaphatok el valamit vagy lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Mult héten hètvégèn múlt el a fertőzèsem ès hüvely gyulladàsom. (Az ambulàns lapra az volt írva kevert fertőzès, húgyuti fertőzès ès gomba) Szedtem gyógyszert szinte tünet mentes vagyok, annyi hogy a hüvelyen belül mèg van valami kis dagadàs szerűsèg. (Ez miatt pàrommal sem tudtam együtt lenni mert fàj a behatolàs) Hètvègèn szeretnènk elmenni strandra mivel mèg idèn sehol nem voltunk! :( elmehetek màr vagy mèg inkàbb vàrni kellene a fertőzès miatt?
2018. júl. 25. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit hozzà tennèk nem egy olcsó putros standról van szó. (Demjèn barlangfürdő)
2018. júl. 25. 11:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tokmind1, hogy „ olcso, putris“ vagy „ meno, draga“, a fertozest ugyanugy ossze tudod szedni itt is, ott is!
2018. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azèrt írtam hogy nem putris mert pl itt a környékünkön (Ózd) ha fizetnènek se mennèk bele a strandi vízbe mivel tele van igènytelen, mocskos, büdös emberrekkel ès azèrt viszonylag nagyobb a fertőzès mint egy igènyesebb helyen.
2018. júl. 25. 11:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Fertőzès veszèlye* ez kimaradt. Èn tudom hogy minden strandon van fertőzès veszèly. Azèrt kèrdezem, hogy ha nem règen múlt el a fertőzèsem nagyobb e az esèly a fertőzès elkapàsàra.
2018. júl. 25. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb az esely, mert gyengebb a szervezeted ellenallokepessege is jelenleg. En egyelore nem mennek, lesz meg nyar.
2018. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szinte vagy tünetmentes, ez nem jelenti azt, hogy elmúlt, hiszen még fájdalmaid vannak, jobb ha nem mész most közös vízbe és ha elfogytak a gyógyszerek, akkor menj vissza az orvoshoz.
2018. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!