Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kaphatok -e úgy hepetitis...

Kaphatok -e úgy hepetitis fertőzést ha a ceruzahegyező pengéjével kivágtam egy szemölcsöt a talpamból? Ömlött belőle a vér a seb elég mély volt de elmúlt. Kissé morbid meg hihetetlen de megcsináltam.

Figyelt kérdés
most kicsit parázok mert nyomásra érzékeny a májam környéke volt egy nap amikor görcsös fájdalmat is éreztem a jobb bordaív környékén. és megy a hasam már kb két hónapja
2009. jún. 2. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
TE NORMÁLIS VAGY???????????
2009. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem feltétlenül menj el orvoshoz!
2009. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mindenesetre nem volt okos döntés, ez a módszer. Gyulladt a heg környéke? Áh, mindegy is, azt még értem, hogy valaki fél megkérdezni nemi gondokkal kapcsolatos dolgokat ezért kérdését inkább itt teszi fel. De a te kérdésedre a válasz egyszerű: háziorvos.
2009. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez komoly és nem csak unaloműzésből írtad ki a kérdést feltétlenül fordulj orvoshoz és mindent mondj el neki.

/Amúgy jót röhögtem./

2009. jún. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Lehet hogy kaptál valami fertőzést, de szerintem ezek alapján nem kéne rögtön hepatitis-re gyanakodnod... nem os tudom hogy jött pont ez ide.
2009. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Az előző vagyok. Van még valami más tüneted? Mikor volt az eset?
2009. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a kérdés nem unaloműzésből került ki.....és nincs más tünetem
2009. jún. 6. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez nagyon morbid. Bocsi, de óriási hülyeséget csináltál. Hepatitis nem, de rák az bármikor lehet belőle. Az orvosok is megmondták, nem szabad piszkálni a szemölcsöt te meg még meg is vágod!! Menj orvoshoz és vetesd le mert ezek után úgy elrákosodik mint a huzat. ha megséretted akkor megnövelted ennek az esélyét. Kár volt érte. Ha nem nyúlsz hozzá semmi problémát nem okoz.
2009. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lehet fertőzést kapni!!!! A ceruzahegyező ha nem is steril, de olyan komoly betegséget amitől érzékeny lenne a májad, nem okoz. Az sok mindentől lehet és tuti nem függ össze a szemölcsöddel. Ugyanigy hasmenés is bármitől lehet. Viszont Hepatitist nem lehet hegyezőtől kapni. Azt csak fertőzött személytől lehet kapni!!
2009. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az előzőnek kösz:):)
2009. jún. 9. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!