Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha gyogyszer...

Mit tegyek, ha gyogyszer nelkul nem birom ki a mensest, de gyogyszert nem szeretnek szedni?

Figyelt kérdés
Havi kb 10 napig van hasgorcsom, mielott megjon, az elott egy hettel mar elkezdodik, aztan ha megjon, akkor 3 napig folyamatosan kell szednem a gyogyszert, mert ahogy abbahagyom, kidolok. Kimerit az egesz napos fajdalom es mar nem vagyok jo semmire csak aludnek allandoan. Szoval havonta eleg sok gyogyszert veszek be amit viszont nem tartok jonak, szeretnek leszokni errol. Most megyek majd dokihoz, hogy megvizsgaljon. Felek, hogy nem tudjukezt megoldani de elkepzelhetetlennek tartom, hogy gyogyszer nelkul legyek mert akkor a mentoben kotok ki ez bistos. Volt mar ra pelda, egyszeruen osszeesek.
2018. júl. 25. 21:20
 1/8 anonim válasza:
51%
Tusolj le melegvízzel!
2018. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem rossz otlet de eleg keveset vagyok itthon..
2018. júl. 25. 21:26
 3/8 anonim válasza:
Rakj zokniba rizst és melegítsd meg mikróban. Tedd az alhasadhoz. Előző válaszoló vagyok :)
2018. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne ennek kivizsgálni az okát, mert a menstruációnak normál esetben nem kellene ennyire ledöntenie a lábadról.

Endometriosisod nincs?

2018. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor annyira fáj a hasam, h a gyógyszer sem ér semmit, olyankor pálinkát szoktam inni. Nem sokat, csak egy fél kortyot, az segít. Próbáld ki.
2018. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fhu, hallod, azt soha tobbet nem csinalom meg.. Egyszer probaltam, es nagyon hamar olyan brutalis fajdalom jott ram, hogy nem tudtam sem ulni, sem allni, sem fekudni, es be kellett telefonalnom a munkahelyemre, hogy nem jovok be.. Nem tudom miert, de nekem nem mukodott sajnos, vagyis eppen ellenkezoleg, mint kellett volna.
2018. júl. 25. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Endometriózisra gondolnék, a saját esetemből kiindulva. Ugyanilyen tüneteim voltak, és végül kiderült, hogy endo volt. 1,5 hónapja műtöttek. Sajnos az első menstruációm még fájdalmas volt de már csak 1 napig. Remélem ez múlik.
2018. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszert kell szendi feleslegesen, hanem kivizsgáltatni, mitől van!
2018. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!