Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnek! Tobb mint...

Cintuskaa kérdése:

Babat szeretnek! Tobb mint 8honapja sikertelen. Ha a parom allando gyogyszert szed "TEGRETORT" ez befolyasol barmit is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyeneket minsenkèppen a nődokival kell megbeszèlni!!!!
2016. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De idom nincs eljutni . kerek idopontot es 2honap mulvara kapok. Mire letelik az ido vagy elfelejtem vagy nem kapok szabit . mar rengeteg dolgon gondolkoztam. Tudom h a rendszertelen menstruaciom mar baj..de a tegretorrol azt olvastam meddoseget okoz . a parom kb 5-6eve szedi . ha abba hagyna mennyi ido lenne mire kimenne a szervezetebol?
2016. máj. 15. 22:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Az jópofa gyógyszer. Az epilepsziásoknak is ezt írják fel (többek között) hogy "megnyugtassa" az idegpályákat.El kellene olvasni azt a fránya betegtájékoztatot...vagy a haziorvost -aki kiirja ezt mint a katonatiszt- megkerdezni hogy ugyan csökkenti a szaporodasi képességet? (Tuti)
2016. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
A tegretol erős gyógyszer, de valamiért azedi az is lehet az ok, de ha rendszertelen a menzeszed az már maga meddőség hele lehet. Miért nem mész el egy magándokihoz?
2016. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megèrnè elmenni maganorvoshoz, sokkal komolyabban vesz, gyorsan fogad , rugalmasabb. Odafigyel mit akarsz stb.. ha tenyleg fontos akkor 8000Ft meg par ora nem sok erre..:)

Lehet h belekavar a gyogyszer de nem hiszem. Nőknèl ez a gyogyszer pl.hatastalanitja a fog.gatlot.:)

2016. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Párom epilepsziára szed gyógyszert. Nődoki szerint nincs hatással a szaporodó képességre. Sőt az eredménye is jo lett.

Ezt a megnyugtatás miatt irtam. De természetesen biztosat a kivizsgálás ad.

2016. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen az en parom is epilepsziara szedi . probaltam mar keresni fehervaron magan orvost de sok a panasz.
2016. máj. 16. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Maga az epilepszia is lehet gond. Biztos, hogy epilepsziásan gyereket akar vállalni?
2016. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért az epilepszia nem kizáró ok, a gyerek vállalásnál...

nem tudom mikor vannak rohamai (ha vannak)...de nálunk elalvás és ébrenlét határán jön csak ki, évente, 2 évente egyszer. Szerencsére nem durva lefolyású.


Mi szegediek vagyunk, így dokit nem tudok ajánlani :(

2016. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De nagy %ban örökletes. Sajnos van ilyen az ismeretsègi körömben.
2016. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!