Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ha mar kezd elmulni a...

Hogy ha mar kezd elmulni a menzeszem de azert meg egy pici jon (egy penzerme nagysagu folt egy nap alatt) akkor mehetek furdeni a medencebe?

Figyelt kérdés
Csak hogy lehutsem magamat tampont meg nem hasznalok es tenyleg csak egy fel orarol lenne szo es paran mondtak mar hogy vizbe amugyse jon plane ha gyengen van meg ez igy van?
2018. júl. 29. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, még nyitott a méhszájad.

Ha fürödni akarsz, akkor vegyél vazelines úszótampont, az se erre van, de lwhalább van valami védelem

2018. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Egriek válasza:
Nekem nem jött semmi utolsó nap pedig nap közbe picit véreztem!
2018. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menni mehetsz, bármikor, de nem ajánlott. Ilyenkor még tényleg nyitott lehet a méhszáj, szerintem nem ér annyit az a fél óra hogy egy komolyabb fertőzést összeszedj. A strandon szokott lenni zuhanyzó, picit zuhizz ott, az is lehűsít, mégsem kell vízbe menned:)
2018. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat de meg 1 kerdes. Milyen fertozest kaphatnek el?
2018. júl. 30. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Tamponnal mert rohadt nagy tirpákság összevérezni a medencét.
2018. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem baj, majd lesz egy kis aromája a víznek!!
2018. aug. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!