Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nem rendszeres a...

Nagyon nem rendszeres a menzeszem, de ezen a héten pár napig barnás folt volt a bugyimon, nem sok. Mitől?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve hogy először megjött, az első hónap után fél éves kimaradás volt, van amikor 2 hónapig pár nap különbséggel megjön, de igazából soha nem tudom mikor jön meg.. Sőt azt se tudom mikor van peteérésem!!

11 napja barátommal nem védekeztünk, de csak pár percig csináltuk, tényleg kevés ideig és nem élvezett belém. Utoljára október 7-13-ig tartott a menstruációm.

Mi lehetett ez a barna folt?



2014. nov. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Komolyan azt sem tudod, mikor van peteérésed, és védekezés nélkül szexelsz? Ha 2 éve jött meg, gondolom nem akarsz még gyereket. Mivel össze-vissza menstruálsz, ezért lehet, hogy most ez a barnás maszatolás volt a mensid.

Amit tenned kéne: 1. megvárni, hogy elteljen 2 hét az aktus után, és csinálni egy terhességi tesztet, kb. ennyi idő után mutatja ki 2. Ha így marad a ciklusod még egy fél évig, el kellene menni nőgyógyászhoz, 2 év alatt illik rendeződnie a ciklusnak.

2014. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1,5 éve járok nőgyógyászhoz. Azt mondja mindig hogy nincs baj, majd beáll idővel.
2014. nov. 13. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a 2. pontom tárgytalan :) Azért szerintem egy tesztet csinálj a biztonság kedvéért. És a saját magad érdekében mondom, hogy ilyet ne csináljatok többet, másokkal megesett már, hogy az előváladéktól teherbe estek. Legyél okos, és tanulj más kárán :(
2014. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, és soha többé nem fogok ilyet csinálni.. ebben biztos vagyok. Mindenesetre kivárom a hónap végét, esetleg a jövő hónap elejét
2014. nov. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!