Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphatok valami csúnyát?

Elkaphatok valami csúnyát?

Figyelt kérdés
Általában 4-5 napig menstruálok. Ez a 4.nap és reggel barnaztam délelőtt meg már semmi nem jött. Aztán elmentünk termalba, és ugye nem volt semmi így tampont se tettem be, sőt nem is tudtam volna ugye "váladék" hiányában. Most délután/este fele hazaértünk és elmentem wcre és most kicsit újra verezgetek de nagyon kicsi, pár csepp. És ugye menstruáciokor jobban el lehet kapni a fertőzéseket. Elkaphattam valami csúnyát?

2018. júl. 30. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El. Ráadásul a meleg víz pláne táptalaja a fertőzéseknek.
2018. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elkaphattál valamit. Ráadásul vérbőséget okoz a meleg víz.
2018. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még jelentkezett pár csepp vér, nem kaphattál el biztosan fertőzést. Valószínűleg még nem ért véget a menstruáció.
2018. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólok megválaszolták a kérdésedet. Viszont, azokra is jó lenne tekintettel lenni, akik még szeretnék rajtad kívül használni a medencét. Hiába akkor mikor nézted nem jött semmi, napközben nem tudsz úgy rá figyelni, ilyenkor mások védelme miatt is jó tampont használni, neked sem lesz véletlen kellemetlenséged,ha olyan leszel vagy a vízben látszik és másoknak sem kell abban fürdeniük.
2019. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!