Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy és fél éve megvan a...

Már egy és fél éve megvan a mensim és most már majdnem 2 hetet késett. Fiúval még nem voltam. Mitől lehet? És megfog jönni ugye?

Figyelt kérdés
Negatív emberek kíméljetek..

2018. júl. 31. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem állt be még rendesen. Meg fog jönni. Ha mondjuk még egy további hónapig sem jönne meg, akkor menj el orvoshoz.

Egyéb ok lehet, ha hirtelen sokat fogytál, vagy ha eleve nagyon sovány vagy. Nekem ha idegeskedtem rajta is tovább késett. Akkor jött meg általában, amikor megnyugtattam magam, hogy terhes nem vagyok, inkább örülnöm kell, hogy ha épp nincs meg, és nem kell vele bajlódnom.

Meg persze lehet egyéb szervi ok, de ennek annyira kicsi az esélye, hogy 90 %, hogy még az orvos sem vizsgálná ki, ha elmennél.

2018. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fél év semmi. Az első pár évben lehetnek kilengések, nem gond.
2018. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!