Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mar majdnem 1 hete kesik a...

Mar majdnem 1 hete kesik a mensim. Csinaltam 2 tesztet mind2 negativ lett es a huvelyi uh szerint meg van vastagodva a mehnyalkahartya. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
az orvos azt mondta hogy szerinte megfog jonni de meg mindig semmi. petezsakot pedig nem latott. igy minek van nagyobb eselye? hogy terhes vagyok vagy hogy megfog jonni?
2013. márc. 30. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, megvastagodott nyálkahártya jelentheti ezt. Nem biztos, hogy középidőben fogant és akkor 4 hetesen mondjuk csak ennyi látszik. Pár nap múlba tesztelj újra!
2013. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem így jártam. Annyi különbséggel, hogy egy hét után lett először pozitív halványan a teszt. Pár nappal később mentem orvoshoz, de csak megvastagodott nyálkahártyát látott. Méhen kívüli gyanúja miatt két naponta jártam UH-ra. Aztán talán két hét késés után látták, hogy mégis jó helyen van a babám :-) Csak a 25 napos ciklusom 23. napján fogant, onnan tudom, hogy folyamatosan ovuteszteltem meg hőmérőztem.
2013. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat en nem akarok babat. es amikor eloszor teszteltem elotte volt 1 csepp ver a bugyimon de a teszt negativ lett. masnap voltam ugye dokinal es doki utan is teszteltem es akkor is negativ lett.(ez volt penteken) a hasam meg mar pentek ota faj es tegnap is volt 1 kis ver a bugyimon. meg mensi elott szoktam kipattogni es 1 este alatt 2pattanas lett az arcomon meg lett a hatamon is. es olyan mintha gorcsolnek. ugyh tell remelem h most mar megjon. meg amugy mekkora az eselye h 2 teszt is rossz eredmenyt mutat?
2013. márc. 31. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!