Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom?

Mitől lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamatosan barna folyásom van. Mit tegyek hogy elmúljon? Már nem győzök alsónemüt cserélni. Nagyon kímos igy bemenni dolgozni, állandóan szaladgalok a mosdoba. És az a kelletlen szag... Mi okozhatja? Még soha nem történt ilyen velem. Menjek betegállányba? 24F

2018. júl. 31. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is, használj betétet.

Másodszor, a barna szín általában vért jelent, szóval én sürgősen mennék orvoshoz a helyedben.

2018. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
jaj várj. te most fiú vagy, vagy lány? angol fórumokon a F female-t jelent, de magyarokon meg férfit. Ha férfi lennél, akkor végképp nem tudom mit kéne tenned
2018. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csak szimplán befosol minden nap🤣 használj pelenkát vagy bassz a gatyádba egy betétet hátha felszívja a fost 🤣
2018. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! tenyleg csak fos volt szerencsére :)
2018. aug. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!