Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok jó nőgyógyászokat...

Tudtok jó nőgyógyászokat Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aki végezne egy alap vizsgálatot/szűrést, és fogamzásgátlót is írna fel. 17 éves vagyok. Lehet magán orvos is, de 5000 forintnál nem szeretnék többet költeni.

2018. aug. 2. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de 5000ért magánorvos maximum beszélget veled, de a konzultáció is van hogy több...Ha ennyit szánsz rá, akkor ezt tedd félre a gyógyszerre, és keresd meg a tiniambulanciát az illetékes kórházban, ott is jó dokikat lehet kifogni, sőt!:)
2018. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Illetékes kórház alatt igazából nem tudom pontosan mit értesz,de ha jóra gondolok ez esetben nem tartozom egyik kórházhoz sem Budapesten, mert vidéki vagyok...a helyi nőgyógyászok visszajelzések (anyukám sem ajánlja) alapján borzalmasak...a ceglédi kórházhoz tartozunk, de a kórház értékelése mégrosszabb,mint az itteni orvosoké...Budapesten meg a barátom el tudna kísérni és talán jobb orvosokat is találnék ott
2018. aug. 2. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
SOTE II-n Dr. Sobel Gábor ;)
2018. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Czeizel intézet: Dr. Skriba Eszter :)
2018. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2018. aug. 6. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!