Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így fürödhetek tamponnal?

Így fürödhetek tamponnal?

Figyelt kérdés
Lassan megyek táborba és ha jól számolom pont akkor lesz meg. A táborral mennénk egyaránt a Sárvári fürdőbe (aki nem ismerné: sok csúzda és sima medence) illetve a Balatonban is fürdünk majd. Mennyi időnkét cseréljen illetve van amit esetleg kihagyjak?
2018. aug. 2. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vízbe tamponnal sem. Nincs erős vérzésem, de kádban fél óra után szivárogni kezdett a vér...
2018. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En OB- t hasznaltam regen. Nekem semmi sem szivargott ki mert 3 orankent csereltem tampont es volt eros verzesem... ha az erosebb verzeseknel csereled rendszeresen, akkor semmi baj nem lesz! Figyelj arra hogy elotte es utana es jo szappanos vizzel moss kezet, es amibe megtorlod a kezed tiszta legyen. Hamar el lehet kapni ferrozeseket. En nem sokaig hasznaltam tampont mert ugy erzem a betet sokkal termeszetesebb. A tampon ujra be es kivetelevel hamseruleseket ejtunk a vaginaban pl... a betettel semmi gond nincs , es nekem nem is volt . Persze egyen fuggo ahogy minden
2018. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!