Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlónál normális?

Fogamzásgátlónál normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dienille fog.gátlót szedek 3. hónapja.

3.napja telt le az utolsó levél.Kb.1 hete volt,hogy este 9 helyett reggel fél8 kor szedtem be a gyógyszert,mert elaludtam.

Azutáni naptól pecsételtem.

Tegnap elvileg megjött a megvonásos vérzésem,viszont nem sok.Tudom,hogy megvékonyodik a nyálkahártya,de akkor is kicsit furcsálom.

Ha nem lennék higénikus,akkor nem is kellene betétet cserélnem,alig van rajta.A wc papír mindig véres amúgy.

Nemi életet kb.2 hete éltem utoljára.

Ez normális?


2018. aug. 3. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
+petefészek cisztáim is vannak
2018. aug. 3. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlónál, főleg ha csak 3 hónapja szeded még belefér így. Benne voltál a 12 órában, így terhes nem lehetsz. Van akinek megvékonyítja a nyálkahártyát, nekem pl az első 3 hónapban nem is volt megvonásos vérzésem, csak a negyediktől. Szerintem most ne aggódj, de ha egy hét múlva is pecsételsz, vagy a következő is gyenge nagyon, akkor menj vissza az orvoshoz.
2018. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hét múlvára tudok menni az orvoshoz,majd megemlítem feltétlen!:)
2018. aug. 3. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper, majd írj mi volt!:) Maximum kapsz másik gyógyszert, lehet nem ez a legmegfelelőbb neked.
2018. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!