Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdőzés utáni fertőzés,...

Fürdőzés utáni fertőzés, vajon lehetséges?

Figyelt kérdés
Körülbelül 5 napja, egyik barátnőmnél, az otthoni medencéjükben fürödtünk. Bár a medencébe raktunk medence-fertőtlenítőt, magát a vizet viszont nem tisztítottuk ki. 1-2 napra rá, "szokatlan váladék" távozott a vaginámból, illetve amikor a barátommal szeretkeztem, akkor is jött ki ebből a váladékból (ilyen feketés-vöröses erősen nyálkás váladék). A párom azt mondta, hogy most más volt az aktus, mivel sokkal forróbbnak érzett bent. Viszont én magamon semmilyen különösebb problémát nem vettem észre, tehát nem fáj semmim (a medence környéke, nincsenek izületi problémák), a vaginám se ég, pisilés is teljesen normális. Viszont mégis picit megijedtem. A párommal egyébként védekeztünk (óvszerrel), maximum csak orális aktusnál volt közvetlen kontakt. Nőgyógyászhoz mindenképpen elmegyek, de csak jövő héten tudok .. ha valaki esetleg találkozott ezzel a jelenséggel, vagy megtudna valamivel nyugtatni akkor tegye meg!

2018. aug. 3. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod. Gondolom ovuláció környékén voltál, azért volt erősen nyálkás és kissé véres a váladékod. Hol tartottál a ciklusodban?
2018. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Körülbelül a ciklusom 8. napján vagyok.
2018. aug. 3. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:

8? És 5 napja fürdőztetek? Akkor még csak 3. napon voltál, javában menstruáltál. Rá két napra is még csak a ciklus 5. napja, akkor még a nők jelentős része vérzik.

Biztos jól számolod?

2018. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 napja voltam túl a menstruáción mikor strandoltunk, és azóta eltelt 5 nap, tehát 8. nap a ciklusomból.
2018. aug. 3. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A ciklust a menstruációs vérzés első napjától számoljuk.
2018. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oh, akkor eddig rosszul számoltam :D
2018. aug. 3. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges!
2018. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!