Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el nőgyógyászhoz?

Menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két menstruációm úgy nézett ki, hogy megjött éjszaka felkeltem mert fájt a hasam és alig tudtam visszaaludni. Aztán délelőtt megint fájni kezdett a hasam (vettem be gyógyszert) és elmúlt 1 óra múlva a fájdalom. Este megint elkezdett fájni a hasam megint vettem be gyógyszert és elmúlt a fájdalom. A combomba is kisugárzik a fájdalom amikor megjön. Nagyon félek, hogy valami bajom lehet. Mióta először megjött azóta mindig fáj első nap a hasam (de régebben mikor iskolás voltam annyira fájt, hogy se feküdni nem volt jó se járkálni). Akkoriban óránként vettem be a fájdalomcsillapítót annyira fájt. Szerencsére már csak elviselhetően fáj.

Még szűz vagyok ezért félek a vizsgálattól is.


26/N


2018. aug. 5. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj!!!! a vizsgálattol! Persze, hogy kellemetlen de jobb mint a fájdalomcsillapitok nyakra-före.
2018. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a vizsgálattól,saját magad megnyugtatására menj el egy dokihoz. Keress egy kedveset akiben meg tudsz bízni és nem lesz baj.
2018. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkati dolog. Van akinek így görcsöl a hasa. Szedjél egész hónapban ligetszépe olajból napi egy mokkáskanállal. Ez sokat fog segíteni.
2018. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!