Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettentően kicsi a hüvelynyílá...

Rettentően kicsi a hüvelynyílásom, aggódnom kéne?!

Figyelt kérdés

18 vagyok, szűz, amikor maszturbáltam is mindig csiklósan, mensim mindig normális, tehát nagyon sosem foglalkoztatott különösen a hüvelynyílásom felfedezése. viszont eljutottam oda, hogy kipróbálnám a tampont, illetve az ujjazást is, ha lesz barátom, valamennyire fel legyek készülve az első olyan élményre. úgyhogy meg akartam próbálni egy ujjal felnyúlni, de már a hüvelybemenetel megtalálása is problémát okozott. És figyeltem a felvilágosító órákon, biológián, és a neten is láttam, hogy kéne kinéznie, azt hittem semmi probléma nem lesz vele. nagy nehezen találtam egy aprócska lyukat az ajkak tövében, legalul (meglepően messze a csiklómtól olyan 5 cm-re). na de ez a lyuk akkora, hogy konkrétan ha csak felhúzom a bőrt látszik valamennyire, és egy ujj sem fér bele. a kis mérete ellenére megpróbáltam benyúlni, de már a bejáratánál fájt, és nem is ment néhány milliméternél feljebb az ujjam, mert mintha valami bőr vagy izomfalba ütközött volna.

rettentően aggódok. sokat utánaolvastam, és találtam ilyesmit, és azt műtéttel kell orvosolni, vagy nincs is rá teljesen gyógymód, és nem lehet soha gyerekem. természetesen kérek nőgyógyászati időpontot, de arra is várni kell majd napokat, és nem tudom hogyan nyugtassam meg magamat. nagyon nem szeretnék műtétet, szeretnék csak normális lenni, majd később normális szexuális élettel, és gyerekekkel. a szűz barátnőim is probléma nélkül használnak tampont, vagy akár ujjaznak, úgyhogy teljesen egyedül érzem magam. mit gondoltok? lécci nyugtassatok meg:'(


2018. aug. 5. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A legjobb az volna, ha elmennél egy nőgyógyászhoz. Az a biztos.
2018. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén beszélj vele és ott add elő a gondodat. Le merem fogadni, hogy semmi bajod nincs.
2018. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ott körbe a szűzhártya, amin folyamatosan nagyobb luk lesz, csak szülés után szakad le tövig.

Abrák itt:

[link]

2018. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha kell is valami műtétecske, az vélhetően egy apró rutinbeavatkozás lesz, emiatt kár izgulni.


Általában senki nem vágyik műtére, de sokszor muszáj, ha vakbeles leszel, ott sem kérdezi senki, mit is szerettél volna, ezeken túl kell esni.

2018. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy elmegy orvoshoz saját megnyugtatására, még semmibe nem kerül. Ott majd elmondják, felvilágosítják. Sokkal rosszabb hülyeségeken izgulni, mint egy orvos, hozzáértő szakértő véleményét hallani!
2018. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem pontosan emiatt volt egy 15 perces műtétem, de nem vészes hidd el :)
2018. aug. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, nem tudtam tampont se használni annyira fájt amikor megpróbáltam felrakni a minit (nyilván a szex se működött a fájdalom miatt). Egy villámgyors műtéttel megoldódott. (Elaltattak 20 perc múlva felkeltem, egy óra múlva mehettem haza mintha mi sem történt volna) A doki utána azt mondta, hogy igazából egy jó erős lökéssel a párom is megtudta volna oldani a problémát, de így legalább fájdalommentes volt.
2018. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!