Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemsokára "nyaralni" megyek...

Nemsokára "nyaralni" megyek és ugynézki éppen meglessz és hogy ha nem a legerösebb és csak nagyon kicsi van akkor hogyan kell cserélni tampont ha fürdünk (Balatonban)?

Figyelt kérdés

#fürdés #tampon #Ehészségügy
2018. júl. 4. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kb. ahogy kijöttem a vízből azonnal cserélném, mert menszeszkor a fertőzés kockázata nagyobb. Láttam ma a Rosmann-ban úszáshoz készített tampont, nem tudom hogy az mennyivel lehet jobb megoldás, de egy próbát tennék vele.
2018. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :D csak mert elég tapasztalatlan vagyok mert miota van nem voltam nyarlani és nemtudom hogy most mit kezdjek mert most menjek le azért hogy egyedül süttesem a hasam mig mindenki szorakozik (baráti kör) barátom mondta hogy akkor ö sem fürdik ezt pedig nem akarom hogy ö ne érezze jól magát ha már elmentünk ez az én gondom szerintem :/

16L

2018. júl. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!