Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12. napja késik a menstruációm...

12. napja késik a menstruációm. Nem értem miért, de nemsokára mennénk nyaralni, mit tehetek hogy minél hamarabb megjöjjön?

Figyelt kérdés

Mindig rendszeres a menstruációm, max 2 napot késik, majdnem 5 éve megvan, úgyhogy már beállt. De most 12. napja késik, pedig nem történt semmi, terhes biztos nem vagyok, mert nem feküdtem le senkivel 😂 utóbbi időben talán fogytam kicsit, de nem sokat.

Pár nap múlva mennénk nyaralni, tampont nem tudom berakni, mit tehetek, hogy megjöjjön? Aviva torna? Meleg fürdő?

17/L


2018. aug. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod berakni a tampont?
2018. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

#1 Azért mert van akinek nem megy... Én 16 vagyok és nem tudom felnyomni. Ennyi. Baromira kényelmetlen.

Kérdező: nekem is mostanában késik. Szerintem a meleg miatt. Sajnos nem tudok segíteni. Vigyél betétet aztán ha esetleg akkor jön meg ne fürödj.

2018. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen? Dehát ha jó helyen van akkor alig érezni. Ne haragudj, nem kötekedni akartam, csak ilyenről még tényleg nem hallottam, hogy ez nem mindenkinek megy. Esetleg gyakorlással? Nekem is 3-4. havi után sikerült csak úgy, hogy utcára is mertem vele menni, előtte csak itthon szerencsétlenkedtem vele. Applikátorral sem jó?
2018. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom... Lehet hogy csak én nem merem elég mélyre nyomni😅
2018. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele 😂😂 annyit próbáltam, egyszer nyaraláskor pont megjött, és olyan szarul éreztem magam, hogy qrva idegesen dugtam fel magamnak, de sehogy se ment. Tudom, hogy el kell lazulni, szóval adtam neki még egy esélyt, otthon, szép nyugodtan próbáltam és akkor sem sikerült. Nem értem, a legkisebb mérettel próbáltam, de sehogy.

Ma 13

2018. aug. 7. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!