Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam nődokinál. A...

Tegnap voltam nődokinál. A teszt blue 1-2 írt ki. A nődoki nem látott semmit. Ráadásul minimálisan meg is jött. Ő azt mondta nem lát semmit ha nagyon megjön menkek be a barossba. Tivoltatok már így? (

Figyelt kérdés
Terhesség

2018. aug. 8. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd első napja?
2018. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Túl korán mentél. A clearblue fogantatáshoz viszonyít, gyakorlatilag még csak most kellene kb. megjönni a menzeszednek, 4 hetes terhes vagy. Ilyenkor az UH nem látja. Nem is értem miért rohangál mindenki rögtön pozitív teszttel a dokihoz, mikor csak felesleges kör az egész. Betöltött 6. héten menj el, akkor már tuti látszik, aminek kell.
2018. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Június 27.-én volt meg utoljára.Júliusban nem is volt meg.:(
2018. aug. 12. 16:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ma teszteltem mégegyszer ,de az nem mutatott semmit. Ez sima tescos volt.
2018. aug. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!