Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 db halvány pozitív teszt és...

2 db halvány pozitív teszt és rá egy napra ismét két db halvány teszt csak minimálisan halványabb jelent valamit? Vagy nem mérvadó

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy ijesztő-e ha egy nap után minimálisan halványabb? Nem. A hcg ugyanis kétnaponta duplázódik. Ha nagyon tesztelős vagy, akkor hagyj ki egy napot és akkor csinálj még egyet. Az már szép erős lesz.
2014. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen megpróbálom csak kicsit megijedtem mert lehet nem sikerült valami és :(
2014. aug. 13. 19:15
 3/9 A kérdező kommentje:
na ez értelmes lett :) szóval igen megijedtem ,hogy esetleg elmegy ha van is :) de sebaj bízok ,mert mamavitamint szedek étkezésre figyelek :)
2014. aug. 13. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:

A terhesség korai szakaszában nem hogy a nap nem mindegy, még a napszak sem!

Nekem több napos késésnél délutáni vizeletből erős pozitív lett, mert az nagyon koncentráltra sikerült, több órán keresztül nem voltam wc-n, mert nem voltam otthon, míg másnap reggel csináltam egyet úgy, hogy hajnalban voltam pisilni és ez miatt nem volt olyan koncentrált a vizelet és halványabb a másnapi reggeli teszt, mint az előző napi délutáni. Ja, és 4 éves lesz jövő hónapban a fiam!:) Szóval nyugi!:)

Szóval ez is számít.

Meg az is, hogy milyen tesztet használtál, hogy mindkettő ugyanolyan volt-e vagy más. Mert más érzékenységnél megint csak lehet ilyen.

És ahogy már írták, a HCG 2 naponta duplázódik, tehát ha minden nap tesztelsz, akkor két egymás utáni nap ne is várj erősödést.

Ha pozitív, akkor az pozitív, akkor is, ha halvány! És ez a lényeg. Ne parázz már!:)

2014. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és gratula!:)
2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek:) nekem is a délutáni erősebb lett:)

le is nyugtatom magam bár lehet n kattantam meg mert a tesom meg pl amit én világosabbnak láttam ő azt erősebbnek mondta .

és egyformák a tesztek :)

2014. aug. 13. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért teszteltél ennyit?
2014. aug. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy valoban ott van e ?vagy csak a teszt hibas
2014. aug. 14. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! babas lettel vegül??legyszi irj, mert en is hasonlo helyzetben vagyok..
2014. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!