Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire igaz az, hogy a...

Mennyire igaz az, hogy a fogamzásgátlótól megnőhet a mell?

Figyelt kérdés

Azért is kérdezem, mert 13 éves korom óta szinte semmit nem nőtt a mellem, legalábbis a magasságomhoz (167cm) képest eléggé picinek találom, 70A melltartót viselek.

Szóval tippet, tanácsot, ötletet kérek lányoktól/Nőktől, akiknek valami tapasztalatuk van mellnagyobbítással kapcsolatban.

Műtét kizárva, nincs rá pénzem, képet meg senkinek nem küldök, előre szólok!


17/L



2018. aug. 8. 18:34
 1/8 anonim válasza:
53%

A jó öreg Gibson már nem nőtt tini kor után ez igaz az egészséges életmódot folytató nők részére is.


Hízzál, de inkább törődj bele.

Mellesleg xD megjegyzem, hogy volt egy ilyen felmérés ami kimutatta, hogy akik a nagyobb mellekre buknak azok nem tudnak bánni a pénzel.

2018. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon kicsi volt a mellem, épp A-s volt. Mióta szedem a gyógyszert (több mint egy éve) már B-s lett. Nőhet valamennyit, de ne várj hatalmas változást.


L/20

2018. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként mondom, ne foglalkozz vele, egy nő vonzerejét nem ez jelenti. Minden hormonális beavatkozás hatalmas változásokat indít el, még az érzelmeket meghatározó agyi területeket illetően is, nem beszélve a rákos megbetegedéseket indukáló hatásról.
2018. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is nőtt egy kicsit tőle, lehet neked is fog, de ez egyénfüggő.
2018. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt baromság fogamzásgátlót szedni. Attól, hogy valakinek nőtt tőle a melle, nem biztos, hogy neked is fog.
2018. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több éve szedem én is reménykedtem benne mielőtt elkezdtem hogy nőni fog de semmit nem nőt!!!! Te még fiatal vagy még nőhet!!
2018. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem nagy mellem volt, majd lefogytam és hiába híztam vissza, nem nőtt meg... 75/C


Utána még B-snek is gyengén ment el...


Mióta szedem a gyógyszert, már 75/DD. Nem tudom, hogyha abbahagynám, mennyire maradna meg. Igaz felszedtem pár egészséges kilót is...

2018. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát! :)
2018. aug. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!