Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100 akinek van tapaszt...

Miculi111 kérdése:

Klion D 100 akinek van tapasztalata segítsen! Többi lent》》》》》》?

Figyelt kérdés

Mar a harmadik napja használom a kupot de két napja felhelyezés után kellemetlen irritációt észlelek! Ég és csíp a vízeletem mert utána rögtön kell pici pisilnem! Gyulladasom van azért kaptam ezt a gyógyszert! Kértem is idp.t a dokitól 13.an kell mennem! És azt mondta addig kezeljem! De 12.én kell megjönnie! És hiába mondtam neki bele vágott a szavamba és azt mondta jelenjek meg 13.án

Én arra gondoltam hogy abba hagyom ezt a fajta kezelést mert borzasztóan kellemetlen.

Vagy inkább használjam nem tudom mit csináljak! Mert a tájékoztatóba ez fel van tüntetve a mellékhatás részbe!


Előre is köszönöm válaszotokat!



2018. aug. 8. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Keress egy másik orvost, mert az is előfordulhat, hogy allergiás reakció idézi benned ezt elő, és így nem jó neked ez a kúp.
2018. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy így reagál rá a szervezeted. Ez csak annyit jelent, hogy dolgozik a hatóanyag. Nálam is ugyanez volt a helyzet, pedig nem vagyok allergiás rá. A fertőzés is elmúlt tőle.
2018. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fel hívom a mai nap a dokit mert 13.án kell vizsgálatra menjek. Bízok benne hogy nem csinál ott bebt kárt! Igyis annyi bajlódtam azt hittem egy kicsit szünetel de erre jött ez a gyulladasos fertőzésem! :(
2018. aug. 9. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
elmúlt tőle?
2022. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!